НАЦИОНАЛЕН КЛУБ ФРЕНСКИ БУЛДОГ БЪЛГАРИЯ

NATIONAL CLUB FRENCH BULLDOG – BULGARIA

Резултати от Третата специализирана изложба за породата френски булдог 17декември 2016

Национален Клуб Френски булдог съвместно с БРФК – България организира третата  си  специализирана изложба за породата  !

17 Декември  2016 година.

Съдия  : Г-н Стефан Шинко (Словения)

1

BEST OF BREED

   ROLLS ROYCE DE PETIT DRAC
       ( owner: Gergana Kostadinova)

BEST OPPOSIT SEX

BULLBRAVERY’S ERIN
(owner: Rayna Kableshkova)

BEST MALE , CLUB WINNER’16

ROLLS ROYCE DE PETIT DRAC
  ( owner: Gergana Kostadinova)

 

BEST FEMALE , CLUB WINNER’16

BULLBRAVERY’S ERIN
(owner: Rayna Kableshkova)

 

 BEST JUNIOR IN BREED, JUNIOR CLUB WINNER’16

BULLBRAVERY’S ERIN
 (owner: Rayna Kableshkova)    

BEST JUNIOR MALE, JUNIOR CLUB WINNER’16


BULLBRAVERY’S ECLIPSЕ
(owner: Kiril Stamenov)

BEST PUPPY OF BREED

 PERICLES GALUS AMORE ARGENTINA
(owner: Gergana Kostadinova)

BEST BABY OF BREED

  DURAK OF DOLNA ELIJA

(owner: Boryana Kefirska )

BEST PAIR

               FRENCH MAFIA’S ANOUK’S MARCEL & ISADORA CLARA DE BELLA CORSO

 

JUNIOR HANDLING

TANYA HRISTOFOROVA

with PERICLES GALLUS AMORE ARGENTINA

ПЪЛНИТЕ РЕЗУЛТАТИ:

MALES
Class Baby
1. DURAK OF DOLNA ELIJA – VP1, BEST MALE BABY, BISS BABY
(French Mafia’s Anouk’s Marcel x Aquiline of Dolna Elija)
2. EROS OF DOLNA ELIJA – VP2
( Ch Bay Frenchies Thunderbolt x Winaty’s Real Deal)

Class Puppy
3. ANDO DE LA LEGENDE DE NOLA – VP2
(Agvarres Habox Daniel D’armani x Celestine Chi-Kikamonka Bull)
4. PERICLES GALLUS AMORE ARGENTINA – VP1, BEST MALE PUPPY, BISS PUPPY
(Kindfriend Mr. Tango x Coral Mecohue)
Class Junior
5. RALF ZECK HAUS- EXCELLENT 2
(Nagyerdol Champion Artur x Dina Zeck Haus)
6. BULLBRAVERY’S ECLIPSE- EX.1, CW, BEST JUNIOR MALE, JUNIOR CLUB WINNER 2016
(Boule & Onuba Especial x Bullbravery’s Amartia Dakota)
Intermedia Class
7. FRENCH MAFIA’S CLEMONS – EX. 3
(Clemons De Ironcanis x Talisman De La Fortuna Abracadabra Avra)
8. DRINK-A-BULL ABU – EX. 4
(Dumm-Dumm Royal of France Hamied x Hernadi Csavargo Frida)
9. UNITED COLORS OF FRENCHIES EWAN – EX. 2
(Danglar oz Palevuh Buldogov x Bettyboo)
10. DICAR I’M HEARTBREAKER – EX.1, CW
(Dicar I’m Gohan x Dicar I’m Flamboyant)
Open Class
11. ARROYO OF DOLNA ELIJA – EX.4
(Bay Frenchies Thunderbolt x Winaty’s Enimga)
12. FEDERICO GLAMOUR FAWN LUNAVEGA – EX.2
(Fidel Castro von Habox x Iron Maiden von Habox)
13. FRENCH MAFIA’S ANOUK’S MARCEL – EX.1, CW, BEST MALE 2
(Joker Face’s Monkey Face x Talisman De La Fortuna Abracadabra Avra)
14. SORCERER’S MAGIC ARAGORN ANO – EX.3
(Marshall Roux De Ficca x Bullbravery’s Bora Bora)
15.BULLBRAVERY’S CATCH THE WIND – EX.
(A’Vigdors Promethee Apporteur De Lumier x Bullbravery’s Amartia Dakota)
16. TALISMAN DE LA FORTUNA CAPONE – EX.
(Nyakabully Echo x Hard Jack Black Sinead O’ Conner )
17. SORCERER’S MAGIC AMOR A PRIMERA VISTA – EX.
(Marshall Roux De Ficca x Bullbravery’s Bora Bora)

Champion Class
18. ROLLS ROYCE DE PETIT DRAC – EX.1, CW, CLUB WINNER 2016, BEST MALE, BOB, BISS
(De Revoltina Charming Prince x Renee De Petit Drac)
19. Ch. ALEJANDRO DE LA VIRREYNA – EX.2
(A’Vigdors Reflect De La Gloire De Mes Parents x Spolbo Stela Maris)
20. BAY FRENCHIES THUNDERBOLT – EX.3
(Fantasia’s Top of The Line Bentley x Mademoiselle)

FEMALES

Baby class
21. CIEL OF DOLNA ELIJA – VP2
(Bay Frenchies Thunderbolt x Fiona Princess van de Stoosberg)
22. DUMM- DUMM ROYAL OF FRANCE SIGGY- VP3
(Frustyle Dreamer De Marco x Feebe  Dumm- Dumm Royal of France)
23. DIMKE OF DOLNA ELIJA – VP1, BEST BABY FEMALE
(French Mafia’s Anouk’s Marcel x Aquiline of Dolna Elija)
24. DORA OF DOLNA ELIJA- VP4
(French Mafia’s Anouk’s Marcel x Aquiline of Dolna Elija)

Junior class
25. SENORIO DE CARTHAGO GREGORIA- EX.2
(Kenzo De La Parure x Senorio De Carthago Himilce)
26.AGATHE SLASKA GWARA- ABSENT
(De Elka Gyvybes Zyme x Scarlett O’Hara Slaska Perek)
27. IRON COUNTY OLIV – EX.3
(Iron Country Mr. X x Berenice Mon Bonheur Bien- Aimee)
29. BULLBRAVERY’S ERIN – EX.1, CW, JUNIOR CLUB WINNER 2016, BEST FEMALE, BOSS, R.BISS
(Boule & Onuba Especial x Bullbravery’s Amartia Dakota)

Intermedia class
28. FRENCH MAFIA’S CALIFORNIA – EX.2
(Clemons De Ironcanis x Talisman De La Fortuna Abracadabra Avra)
30. FRENCH MAFIA’S DAYTONA- EX.1, CW
(Alejandro De La Virreyna x Rue L’Eau De Vie Panni)

Open class
31. CELESTINE CHI-KIKAMONKA BULL- EX.2,
(Unique Boy My Little Lucky Friend x Chantal Chi- Kikamonka Bull)
32. ISADORA CLARA DE BELLA CORSO – EX.1, CW
(San Simon Bulls Bolt x Battai Boldog Bully Southern)

Champion class
33. FIONA PRINCESS VAN DE STOOSBERG- ABSENT
(A’Vigdors Demona De Beaute x Aisha Van De Stoosberg)
34. APOCALIPTILA DE FICCA- EX.1, CW, BEST FEMALE 2
(Zon Mirekl Going All In x Exquisse De Ficca)

01

Advertisements

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промяна )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промяна )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промяна )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промяна )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on 21.12.2016 by .

Навигация